Házedlo Fénix 45 cm z EPP

225 Kč –44 %
fenix 45
225 Kč –44 % 125 Kč
Skladem

Házedla jsou vyrobená z EPP (expandovaný polypropylen). Úžasnou vlastností tohoto materiálu je vysoká pružnost v ohybu a tvarová stálost. Jde tedy o "téměř" nerozbitný materiál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělé letové vlastnosti, krásný vzhled a téměř nezničitelný materiál.

Aktivní zábava v přírodě pro vaše děti, která nadchne i vás... :-)

Házedla jsou vyrobená z EPP (expandovaný polypropylen). Úžasnou vlastností tohoto materiálu je vysoká pružnost v ohybu a tvarová stálost. Jde tedy o "téměř" nerozbitný materiál. Případné nehody jsou navíc velice jednoduše a 100% opravitelné pomocí běžného vteřinového lepidla, případně pistole s tavnou tyčinkou.

Velmi snadná montáž, modely jsou již ideálně vyvážené. Sestavení do 1 min. obnáší pouze připevnění křídel. Žádné nástroje ani pomůcky nepotřebujete. 

Vhodně zvolený profil a negativní zkroucení křídel dávají modelu přímo skvělé letové vlastnosti.

Atraktivní a líbivé barevné kombinace letadel.

Dejte vaší značce / firmě křídla:

Organizacím nabízíme výrobu na zakázku s možností výběru barev a potisku letadel. Minimální objednávka na zakázkovou výrobu je 100ks. Více informací na info@rc-m.cz


Technické informace:
Délka: 330 mm
Rozpětí křídel: 450 mm
Váha: 40g

Obsah balení:
Trup včetně zabudovaného závaží
Křídlo
Výškovka
Směrovka
Upevňovací gumička

Poznámka: zobrazené barevné kombinace jsou pouze ilustrativní. Barvy letadel na skladě mohou být různé, podle toho, které mixy barev se zrovna vyrábějí. Pokud preferujete nějaké konkrétní barevné kombinace, uveďte to do poznámky k objednávce, ovšem nemůžeme zaručit, že Vám na 100% vždy vyhovíme, budeme se však snažit... :-) Pokud přímo trváte na určité barevné kombinaci (např. z důvodu reklamního použití), raději se předem informujte na dostupnost daných barevných komb. Děkujeme za pochopení.

Fotografie jsou pouze ilustrativní a pružnost materiálu nemusí odpovídat pružnosti na fotografiích. Pružnost se mění použitím barvy a také v hustotě materiálu. Nedoporučujeme zatěžovat materiál (především trup) přílišným ohybem.