Boffin III Bricks

Akce Tip
Značka: Boffin
1 299 Kč –22 %
ImgW (1)
1 299 Kč –22 % 1 009 Kč
Skladem

Nová elektronická stavebnice Boffin III Bricks kombinuje kostky s dílky Boffin a umožňuje vytvářet různé stavby, včetně několikapatrových budov! Obsahuje 200 dílků z nichž lze postavit spoustu báječných projektů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná elektronická stavebnice
Kreativní elektronická stavebnice, která rozvine technické myšlení dětí. Vaše děti mohou postavit stovky projektů podle manuálu nebo si vymyslet své vlastní. Součástky je možné bez problému vzájemně kombinovat. Navíc jsou barevně rozlišené, což usnadní orientaci a finální skládání. Vše můžete snadno kombinovat s dalšími Boffin stavebnicemi. Základem všech projektů je deska, na kterou se snadno nacvakávají jednotlivé součástky. Skládání a rozkládání dílků je jednoduché. V manuálu je pěkně popsáno, co by měl daný projekt po dokončení dělat, co od něj můžete očekávat, díky tomu si pak můžete rychle zkontrolovat, že vše funguje tak, jak má. Můžete si postavit třeba kompas, maják, FM rádio, nebo detektor lži. Je to hra, která jistě potěší malé kutily a vynálezce. Navíc lze stavebnici připojit k počítači.

Báječná edice kompatibilní se stavebnicemi LEGO!
Tato hra Vás a Vaše děti bezpochyby nadchne ve více ohledech. Nabídne vám jedno z nejzábavnějších propojení vědy a zábavy. Naučíte se lépe porozumět fyzice. Vše zcela přirozeně, formou hry, která vás navíc zabaví. Můžete experimentovat, skládat a vytvářet vlastní projekty.

 

 

 

Stavebnice Boffin III, která kombinuje kostky s díly Boffin. Můžete propojit stavebnici Boffin s kostkami, abyste si sestavili několikapatrové domy a další budovy.

V manuálu je popsáno, co by projekt měl dělat a co od něj očekávat. Po sestavení si můžete zkontrolovat, jestli všechno funguje.

Se stávajícími součástkami můžete vymyslet stovky dalších projektů, které nejsou popsány v manuálu nebo můžete kombinovat se součástkami a projekty v ostatních stavebnicích Boffin. Všechny díly ze všech řad jsou navzájem kompatibilní.

Stavebnice obsahuje 200 součástek, z nichž lze postavit projekty:
- maják
- světelná křižovatka
- most
- třípodlažní dům
- pevnost
a další projekty, které jsou podrobně popsány v přiloženém manuálu

 

Výhody
- Desítky různých projektů
- Možnost vymyslet a sestavit si vlastní projekty
- Součástky se mohou navzájem kombinovat s Boffin I a Boffin II
- Podrobný manuál s umístěním součástek a popisem funkce projektu
- Barevné rozlišení součástek pro lepší orientaci
- Jednoduché sestavování a rozebírání projektů

Obsah balení
1x základní deska
200x součástky (úplný přehled v přiloženém manuálu)
1x podrobný návod s obrázky všech součástek a projektů

3x AA baterie (nejsou součástí balení)

 

Všechny stavebnice Boffin jsou vhodné pro děti od 8 let.

K této stavebnici Boffin už budete potřebovat jen 3x tužkové AA baterie, které si zakoupíte u nás zde

PDF manuál s projekty Boffin III Bricks