Boffin I 750

Akce Tip
Značka: Boffin
2 699 Kč –27 %
ImgW (1)
2 699 Kč –27 % 1 949 Kč
Skladem

 

Elektronická stavebnice Boffin I 750 obsahuje 80 dílků, z nichž lze postavit 750 projektů podle manuálu a další báječné projektů, které si můžou Vaši děti vymyslet zcela samy! V balení najdete také solární článek, vypínač a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Jedinečná elektronická stavebnice
Kreativní elektronická stavebnice, která rozvine technické myšlení dětí. Vaše děti mohou postavit stovky projektů podle manuálu nebo si vymyslet své vlastní. Součástky je možné bez problému vzájemně kombinovat. Navíc jsou barevně rozlišené, což usnadní orientaci a finální skládání. Vše můžete snadno kombinovat s dalšími Boffin stavebnicemi. Základem všech projektů je deska, na kterou se snadno nacvakávají jednotlivé součástky. Skládání a rozkládání dílků je jednoduché. V manuálu je pěkně popsáno, co by měl daný projekt po dokončení dělat, co od něj můžete očekávat, díky tomu si pak můžete rychle zkontrolovat, že vše funguje tak, jak má. Můžete si postavit třeba kompas, maják, FM rádio, nebo detektor lži. Je to hra, která jistě potěší malé kutily a vynálezce. Navíc lze stavebnici připojit k počítači.

Tato hra Vás a Vaše děti bezpochyby nadchne ve více ohledech. Nabídne vám jedno z nejzábavnějších propojení vědy a zábavy. Naučíte se lépe porozumět fyzice. Vše zcela přirozeně, formou hry, která vás navíc zabaví. Můžete experimentovat, skládat a vytvářet vlastní projekty.

 

 

 

 

Základní deska
Základem všech projektů je průhledná plastová deska, na kterou se snadno nacvakávají součástky. Skládání a rozkládání všech dílků je jednoduché. V manuálu je podrobně popsáno, co by měl daný projekt umět, co od něj očekávat, díky tomu si pak můžete zkontrolovat, že vše funguje správně.

Součástky
Kvalitní zpracování je naprostou samozřejmostí. Všechny součástky je možné bez problému vzájemně kombinovat. Navíc jsou barevně rozlišené, což usnadní orientaci a finální skládání. Stavebnice obsahuje vypínače, zdroje světla, baterie, LED displej, mikrofon, reproduktor a další.

Projekty
Stavebnice obsahuje 750 jednotlivých projektů, které jsou pečlivě popsány v manuálu, a další je můžete sami vymyslet a sestavit. Ke stavebnici díky tomu můžete připojit i MP3 přehrávač, nebo ji rovnou propojit i s počítačem. Vyzkoušejte i různé varianty projektů.

 

 

 

Elektronická stavebnice Boffin 750 umožňuje sestavit až 750 projektů. Stavebnice obsahuje 80 součástek, z nichž lze sestavit tyto projekty:

Všechny projekty (i součástky) ze stavebnic Boffin 100,  Boffin 300, Boffin 500 a dále:
- Kompas
- Maják
- Detektor lži
- FM Rádio
- Projekty se solárním panelem +lze stavebnici připojit k PC a sestavit další projekty pomocí programu, který je ke stažení na https://boffin.cz/podpora

- a další, celkem 750 projektů, které jsou podrobně popsány     kompletním manuálu ke stažení na https://boffin.cz/podpora.

 

 Výhody:
- Stovky různých projektů
- Možnost vymyslet a sestavit si vlastní projekty
- Součástky se mohou navzájem kombinovat
- Podrobný manuál s umístěním součástek a popisem funkce projektu
- Barevné rozlišení součástek pro lepší orientaci
- Jednoduché sestavování a rozebírání projektů

Obsah balení:
1x deska
80 součástek (například solární článek, vibrační vypínač, elektromagnet a další)
1x podrobný návod s obrázky všech součástek a projektů

 

 

K této stavebnici Boffin už budete potřebovat jen 4x tužkové AA baterie, které si zakoupíte u nás zde

PDF manuál s projekty Boffin I 750