Boffin I 500

Akce
Značka: Boffin
1 999 Kč –24 %
ImgW (1)
1 999 Kč –24 % 1 519 Kč
Skladem

Elektronická stavebnice Boffin 500 obsahuje 75 dílků, z nichž lze sestavit více jak 500 projektů. Navíc si Vaše děti mohou vyhrát s vlastní fantazií a vymyslet si své vlastní unikátní projekty!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná elektronická stavebnice
Kreativní elektronická stavebnice, která rozvine technické myšlení dětí. Vaše děti mohou postavit stovky projektů podle manuálu nebo si vymyslet své vlastní. Součástky je možné bez problému vzájemně kombinovat. Navíc jsou barevně rozlišené, což usnadní orientaci a finální skládání. Vše můžete snadno kombinovat s dalšími Boffin stavebnicemi. Základem všech projektů je deska, na kterou se snadno nacvakávají jednotlivé součástky. Skládání a rozkládání dílků je jednoduché. V manuálu je popsáno, co by měl daný projekt po dokončení dělat, co od něj můžete očekávat, díky tomu si pak můžete rychle zkontrolovat, že vše funguje tak, jak má.  Je to hra, která jistě potěší malé kutily a vynálezce. Navíc lze Stavebnici připojit k počítači.

Tato hra Vás a Vaše děti bezpochyby nadchne ve více ohledech. Nabídne Vám jedno z nejzábavnějších propojení vědy a zábavy. Naučíte se lépe porozumět fyzice. Vše zcela přirozeně, formou hry, která vás navíc zabaví. Můžete experimentovat, skládat a vytvářet vlastní projekty.

 

Základní deska
Základem všech projektů je průhledná plastová deska, na kterou se snadno nacvakávají součástky. Skládání a rozkládání všech dílků je jednoduché. V manuálu je podrobně popsáno, co by měl daný projekt umět, co od něj očekávat, díky tomu si pak můžete zkontrolovat, že vše funguje správně.

Součástky
Kvalitní zpracování je naprostou samozřejmostí. Všechny součástky je možné bez problému vzájemně kombinovat. Navíc jsou barevně rozlišené, což usnadní orientaci a finální skládání.

Projekty
Stavebnice obsahuje 500 jednotlivých projektů, které jsou pečlivě popsány v manuálu, a další projekty si můžete sami vymyslet a sestavit. Ke stavebnici díky tomu můžete připojit i MP3 přehrávač, nebo ji rovnou propojit i s počítačem. Vyzkoušejte i různé varianty projektů.

 

 

S touto báječnou stavebnicí můžete sestavit tyto projekty:

Všechny projekty (i součástky) ze stavebnic Boffin 100, Boffin 300 a dále:
- FM Rádio
- Playback
- Telegraf
- Hlasem a dotykem řízenou hudbu
- Ptačí zpěv
- Zvuk policejního auta, sanitky, střelné zbraně 

a další, celkem 500 projektů, které jsou podrobně popsány v přiloženém manuálu.

 

 

Výhody:
- Stovky různých projektů
- Možnost vymyslet a sestavit si vlastní projekty
- Součástky se mohou navzájem kombinovat
- Podrobný manuál s umístěním součástek a popisem funkce projektu
- Barevné rozlišení součástek pro lepší orientaci
- Jednoduché sestavování a rozebírání projektů

Obsah balení:
1x deska
75 součástek (např. vodiče, dioda, kondenzátor, mikrofon, integrovaný obvod a další)
1x podrobný návod s obrázky všech součástek a projektů

 

 

K této stavebnici Boffin už budete potřebovat jen 4x tužkové AA baterie, které si zakoupíte u nás zde

PDF manuál s projekty Boffin I 500